דלג לתוכן הראשי

מולטיפוקל מומלץ


עדשות מולטיפוקל יכולות להיות השינוי המרענן לחיים שלכם. למעשה העדשות הללו יכולות להיות הרבה יותר משמעותיות ממה שאתם חושבים כי אחרי שתשתמשו בהן פעם אחת, תוכלו להבין עד כמה הן יעילות לשגרת החיים היום יומית של העידן המודרני. למי הן מומלצות ומאיפה קונים אותן?

מה היתרונות של מולטיפוקל?

כדי להבין מדוע עדשות מולטיפוקל כל כך מומלצות צריך להבין תחילה מה זה בכלל אומר. העדשות כיום יכולות להתאים לעין לפי המספר. כלומר, לכל עדשה יש מספר וכך היא עוזרת לכם לראות בצורה ממוקדת וברורה יותר. הבעיה מתחילה כאשר יש קושי גם לראות למרחק וגם לראות אובייקטים קרובים, בעיקר לצרכי קריאה. כאשר יש צורך לבחור משקפיים חדשים יש צורך לבחור גם משקפיים לקריאה וגם משקפיים לנהיגה או ליום יום כאשר יש צורך לראות למרחקים. עדשות מולטיפוקל למעשה מבטלות את הצורך בכמה זוגות משקפיים יש להן כמה חלקים שכל אחד רואה למרחק שונה.

למי מולטיפוקל מומלץ במיוחד?

יש לעדשות מולטיפוקל יתרונות רבים וזה מה שהופך אותן לכל כך מומלצות כל כך אך הן יכולות להתאים בעיקר לאנשים שמרכיבים שתי זוגות משקפיים גם למרחקים קצרים וגם למרחקים ארוכים. יש סיכוי טוב שהעדשות הללו גם יחסכו לכם עלויות רבות הרי אתם חוסכים עוד זוג משקפיים. חשוב לזכור כי עיקר האנשים שסובלים מבעיות ראייה למרחק קצר יהיו אנשים מבוגרים מעל גיל 40 או 50, וכמובן הבעיות הללו יכולות להחמיר עם הזמן. לכן רוב עדשות המולטיפוקל שייכות לאנשים מבוגרים אך כמובן שגם ילדים ונערים מתבגרים יכולים להשתמש בהן אם הן מסייעות.

ממי נוכל לקנות עדשות מולטיפוקל?

אחרי שהבנו עד כמה עדשות מולטיפוקל מומלצות לכל אחד צריך להבין ממי אפשר לקנות אותן. לא לכל חנות משקפיים תהיה את האפשרות לספק ללקוח עדשות מולטיפוקל אך לרוב רובן של החנויות יש כיום את הספק שלהן שמספק הן את העדשות המתאימות. חשוב זלכור שהעדשות צריכות להיות מותאמות אישית ולכן רוב הסיכויים שלא תגיעו לחנות ותתרשמו מעדשות מוכנות, מדובר בעדשות יראות מאוד שתמיד מיוצרות באופן אישי ללקוח. הקנייה של העדשות יכולה להתבצע במהירות רבה אחרי בדיקת ראייה מעמיקה אך חשוב לזכור כי אם המספר צפוי לגדול, מוטב להמתין עם הקנייה.

כיצד נבחר את העדשות המתאימות?

כדי לבחור את עדשות המולטיפוקל המתאימות יש צורך לקיים כמה תנאים. התנאי הראשון הוא קודם כל להבין מה המספר של הנבדק. אחרי שבודקים את הראייה שלו ומבינים מה המספר שלו בכל עין יש צורך לבדוק את הצילינדר וזהו נתון לא פחות חשוב. כמובן שאת כל התהליך הזה יש צורך לעבור בחנות משקפיים שאפשר לסמוך עליה, חנות אמינה שכמובן מציעה שירות אדיב כולל אחריות. ההתאמה של עדשות מולטיפוקל צריכה להיות מותאמת גם לשגרת חייו של הנבדק. אם הוא יושב הרבה מול מחשב הוא צריך שהחלק של העדשה לטווח הבינוני יהיה גדול יותר, וכך הלאה.

מולטיפוקל משודרג בהתאמה אישית

כיצד מתאימים את העדשה לפי הצרכים של הלקוח? יש צור לדבר איתו ולהבין מהי שגרת יומו. יש אנשים שעובדים מול המחשב ולכן הם צריכים שהעדשות יהיו טובות בעיקר לטווח הקצר והבינוני ויש אנשים שבמהלך העבודה שלהם דווקא מביטים למרחק כמו למשל נהגי אוטובוס או מיניבוסים. במקרה הזה העדשות חייבות להיות מותאמות היטב כי אם לא כך יהיה, הן יכולות לפספס את המטרה ואפילו להזיק לראייה שלו. חשוב גם לזכור כי עדשות מולטיפוקל לא תמיד יהיו פשוטות בהתחלה ולכן יש צורך להתרגל אליהן במשך כמה שבועות.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מותגי משקפיים

כולנו מרכיבים משקפי שמש מידי פעם וחלקנו מרכיבים משקפי ראייה שיעזרו לנו לראות את העולם בצורה טובה יותר. מותגי משקפיים יש הרבה ולפעמים קשה לנו להבין מה ההבדלים ביניהם ואיך זה עסק כל כך רווחי. זה הזמן להבין מה באמת עומד אחורי מותגי המשקפיים, לאיזו אוכלוסייה כל אחד מהם פונה וכמובן איך נמצא את המשקפיים שמתאימות לנו.
כל העולם בנוי ממותגים
כולנו צרכנים וכולנו אוהבים לרכוש מוצרים. יש כאלו שאוהבים לרכוש מוצרים מקטגוריה מסוימת ויש כאלו שאוהבים לרכוש מותג מסוים. המותגים מפתחים עם הצרכן קשר משמעותי שקשה מאוד לנתק וקשה מאוד להסביר מדוע. רק כשמביטים בלוגו של המותג אפשר להבין שיש אהבה בינו לבין הצרכן,כשמדובר אצל  מותגי משקפיים האהבה הזו הופכת להיות עזה יותר כאשר המותג הזה מתנוסס על פניו במשך כל היום, כאשר מדובר אך ורק על כיתוב קטן ולא על לוגו גדול מידי. מה ההבדלים בין המותגים השונים?


אלו הבדלים קיימים בין מותגי המשקפיים?
·אחד ההבדלים הבולטים ביותר הוא כמובן המחיר. עם זאת, המחיר הוא פרמטר שנקבע לפי שאר ההבדלים כאשר הם מתבטאים בסוג האוכלוסייה שאליהם מותג המשקפיים פונה וכמובן עיצוב המשקפיים ואיכות החומרים.…

עוד לא רכשתם עדשות מולטיפוקל זה הזמן

יכול להיות שלא שמעתם עליהן ויכול להיות שלא חשבתם שאתם צריכים אותן אך מעכשיו אין תירוצים. עדשות מולטיפוקל יכולות להיות אלו שישנו את חייכם לטובה והגיע הזמן שתכירו אותם לפרטי פרטים. כמה הן עולות, מה ההבדלים ביניהם, למי הן טובות ומה בכלל הן עושות? אלו הן שאלות שיקבלו מענה אם רק תמשיכו לקרוא!
הגיע הגיל להרכיב משקפיים
הרכבת משקפיים היא רגע שבו אנשים רבים יכולים להבין שהעין שלהם לא כמו שהייתה פעם בגלל הגיל או בגלל שהם אימצו אותה באופן ממושך בצורה לא בריאה. בדרך כלל הגיל הוא זה שגורם לראייה להיפגע בכל מקרה בתהליך טבעי שלא תמיד יש לנו שליטה עליו, בעיקר בראייה לטווח הקצר. במצבים כאלו יש צורך לענוד את משקפי הקריאה כדי למקד את הראייה לטווח קצר, כאשר לטווח הארוך לעתים תיתכן בעיה אחרת שתצריך משקפיים עם עדשות אחרות. מצב כזה יכול ליצור תסביך לא קטן אצל אנשים שיצטרכו להסתובב עם שתי זוגות משקפיים ובדיוק כאן מולטיפוקל נכנס לעניינים.
פחות משקפיים, יותר נוחות
המולטיפוקל הן למעשה עדשות מיוחדות שנוצרו בשיא הטכנולוגיה ש ימינו ולמעשה ממשיכות להתפתח עוד ועוד. עדשות אלו הן למעשה עדשות מיוחדות שנוצרו בגימורים מדויקי…

בדיקות מיקוד ראייה

מה זה אומר מיקוד ראייה?זהו מונח המתייחס ליכולת של העין למקד את עצמה באזור אחד מסוים. אין כזה דבר בעיה במיקוד הראייה בדיקות ראיה אלה בודקות כמה מצבים כמו למשל בדיקות מיקוד לרחוק או מיקוד לקרוב. בדרך כלל אנשים סובלים בגילאים מאוחרים יותר, בדרך כלל מעל גיל חמישים, במיקוד מקרוב ולכם הם צריכים משקפי קריאה למרות שלמרחק הם רואים בצורה טובה מאוד. מיקוד ראייה היא בדיקה שמבצעים כל הזמן שמגיעים לאופטומטריסט ומשקפיים פותרות בלי בעיה. בדיקות מיקוד ראייה: מה היא באה לבדוק?·בדיקת מיקוד ראייה נפוצה היא בדיקה להתכנסות עיניים. במצב כזה יש קושי של העיניים להתכנס ולהתמקד בגו מסוים שנמצא קרוב מאוד לאדם שמביט. במבט למטרה מסוימת יהיה קושי שיכול להתבטא בחוסר מיקוד, ראייה מטושטשת ואף בכאבי ראש ובדרך כלל כמו שנאמר לעיל היא מגיעה בגילאים מאוחרים יותר. ·בעיה נוספת היא בעיה הפוכה מבעיית התכנסות עיניים והיא נקראת התבדרות עיניים. במצב כזה העיניים לא יכולות להתמקד בגוף שנמצא מרוחק מהם. במקרים כאלו יש צורך להרכין משקפי ראייה כדי להצליח לנהוג ולבצע את הפעולות היום יומיות הרגילות. פעמים רבות יש בעיה שנקראת התבדרות יתר של…